Ogród

Ogród odgrywa w naszym życiu bardzo ważną rolę, ale nie wszyscy mogą sobie oczywiście pozwolić na to, aby taki ogród prowadzić, bo po prostu najczęściej nie mają do tego warunków, to znaczy mieszkają More »

Ogród dla dzieci

W wielu ogrodach można znaleźć miejsca przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach. Warto podkreślić, iż są to zarówno rozwiązania stricte rekreacyjno – zabawowe, jak również bardziej użytkowe More »

Ogród przed domem

Mając wybudowany dom cieszący się duża powierzchnią działki w Okół niego rozmyślamy w jaki sposób można ja wykorzystać. Jedni działkę wykorzystują do zrobienia ogrodu warzywnego dzięki któremu zimą będzie można spożywać zdrowe warzywa. More »

Oczko wodne w ogrodzie

Mając własny dom wokół którego jest spora działka należy postarać się w jak najlepszy sposób ją zaprojektować More »

Ogród naszych marzeń

W dzisiejszych czasach każdy człowiek chcę mieć z pewnością swoje własne miejsce na Ziemi. Niektórzy z nich decydują się na zakup działki More »

 

Aranżacja przestrzeni ogrodowej

image Nic nie smakuje tak jak warzywa wyhodowane własnoręcznie na działce. Nieprzewidywalna pogoda oraz dość niski stopień nasłonecznienia w Polsce sprawiają, że bywa z tym problem. Idealnym rozwiązaniem wydłużającym okres wegetowania warzyw jest tunel ogrodniczy. Największa popularnością cieszy się tunel wykonany z folii. Ich zaletą jest łatwość montażu oraz transportu. Dzięki temu na bardzo tani tunel ogrodowy nawet poza sezonem możemy upolować w internecie. To samo dotyczy zresztą innych elementów ogrodowej architektury. Jeśli na sprzęty i wyposażenie ogrodowe chcemy wydać jak najmniej, interesujących okazji szukajmy za pośrednictwem internetu. Możemy znaleźć przepiękne altany ogrodowe w bardzo przystępnych cenach. Zresztą wybór elementów architektury ogrodowej jest olbrzymi. Dla dzieci ogromną frajdę może sprawić basen ogrodowy Nie trzeba ogromnych pieniędzy by wejść w posiadanie basenu, który pomieści również osoby dorosłe. Co więcej w tego typu basenie można nawet pływać. Aranżacja przestrzeni ogrodowej przy tak szerokim wyborze asortymentów jest zupełnie dowolna. Ogród może służyć do relaksu dzięki basenom i altanom, jak również do cieszenia się własnoręcznie uprawianymi warzywami.